Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 178 komentarzy

Walka o Polskę

p.e.1984 - Teksty polityczne, historyczne i ekonomiczne autorstwa P.E.1984 (Palmer.Eldritch.1984) - oraz przedruki. Polecam: myslnarodowa.wordpress.com palmereldritch1984.wordpress.com

Apel do administracji Nowego Ekranu w sprawie Marka Szmidta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwracam się z prośbą o przywołanie do porządku Marka Stefana Szmidta, prowadzącego kampanię oszczerstw przeciwko mnie i stronie Polska Myśl Narodowa, po tym, jak wytknąłem mu antypolskość jego publicystyki.

(uwaga p.e.1984: Zdjęcie wprowadzające zostało zmienione 27.XII.2012. Pan Szmidt wymógł na administracji usunięcie jego awatara z tego tekstu. Umieszczam więc zdjęcie, które sam Szmidt wyedytował i wkleił w dyskusji pod tekstem "Judeokatolicyzm a polsko-żydowskie “braterstwo” broni". Aktualizacja 28.XII.2012 - Szmidt zażądał od Administracji usunięcia swojej karykatury, którą sam sporządził i sam wkleił! Dowód - korespondencję od Administratora - zamieszczam na końcu niniejszego tekstu.)

Szanowni Państwo,

W związku z kampanią oszczerstw i zniesławień prowadzoną przeciw mnie personalnie i stronie Polska Myśl Narodowa przez Waszego autora, promowanego na stronie głównej, zwracam się z prośbą o wyciągnięcie wobec tej osoby konsekwencji, ze względu na ustawiczne naruszanie przez nią, z wykorzystaniem Waszego serwisu wszelkich norm współżycia społecznego, o kulturze dyskusji nie wspominając. Osoba ta systematycznie szerzy nieprawdziwe informacje na temat mój i strony Polska Mysl Narodowa, jednocześnie ogłupiając czytelników pozorowanym przywiązaniem do wartości chrześcijańskich (wśród których widać zakaz mówienia fałszywego świadectwa przeciw innym nie występuje). Osoba ta stara się, zakłamując historię narodu polskiego i wielce dwuznaczną rolę narodu żydowskiego w tejże historii, formować w narodzie polskim postawy filosemickie i wiązać je z polityką szkodliwą dla narodu polskiego, między innymi - wikłaniem się w wojnę na Bliskim Wschodzie po stronie Izraela oraz sprowadzanie mas emigrantów z Izraela do Polski. Marek Stefan Szmidt stara się walczyć ze świadomością narodową Polaków, określając postawy z niej wynikające jako "bolszewicki wymysł". Oszczerstwa formowane pod adresem moim i Polskiej Myśli Narodowej, zdemaskowane wraz z całokształtem antypolskiej działalności Szmidta w tekście “Katoliccy” Architekci Judeopolonii stały się podstawą do zablokowania konta pana Szmidta na portalu prawica.net, co jest pewnego rodzaju papierkiem lakmusowym nie tylko tego, jak zachowania pana Szmidta można oceniać, ale i tego, z jakimi reakcjami administratorów te zachowania się spotykają.

Poniżej zamieszczam zrzut ekranowy wypowiedzi Szmidta, która została zgłoszona do moderatorów Nowego Ekranu:

Oszczerstwa M.S. Szmidta Źródło: //marekstefanszmidt.nowyekran.net/post/83918,jak-zdelegalizowac-roberta-winnickiego#comment_716118

Uzasadnienie zgłoszenia:

Naruszenie dobrego imienia redakcji strony myslnarodowa.wordpress.com, przypisywanie redaktorom zboczeń seksualnych. Dodatkowo oszczercze przypisywanie mi wystawienia oceny 1 (co jest fałszem i można to łatwo sprawdzić).
W związku z powyższym szkalowaniem oraz oszczerstwami zdemaskowanymi w tekście //palmereldritch1984.wordpress.com/2012/12/18/katoliccy-budowniczy-judeopolonii-czyli-antypolska-dzialalnosc-agenturalna-oraz-zdemaskowanie-operacji-planowego-zatruwania-studni/ proszę o zablokowanie konta Marka Stefana Szmidta. Szmidt uniemożliwił dementowanie oszczerstw rzucanych pod adresem moim i redakcji Polskiej Myśli Narodowej, blokując możliwość komentowania na jego blogu.
Czym redakcja Nowego Ekranu uzasadnia promowanie tekstów tego człowieka na stronie głównej?

Redaktor Polskiej Myśli Narodowej
P.E. 

Inne wybryki pana Szmidta można oglądać w tym miejscu: Judeokatolicyzm a polsko-żydowskie “braterstwo” broni, komentarz #comment_715750 (wypowiedź zachowałem jako dowód). Dalsze pozostawienie działalności pana Szmidta bez reakcji to prosta droga do sprowadzenia poziomu dyskusji na Nowym Ekranie do parteru.

Pan Szmidt, afiszujący się "odwagą" i domagający rozstrzygania o racjach poprzez bójkę niestety nie wykazuje się odwagą polemisty ani odwagą cywilną. Pierwsza pozwoliłaby mu na dopuszczenie mnie do głosu na jego blogu (z racji olbrzymiej odwagi zablokował mi możliwość komentowania pod jego oszczerczymi tekstami), a druga - na przyznanie się do oszczerstw pod adresem moim i redakcji Polskiej Myśli Narodowej. Oszczerstw zdementowanych i rzeczowo sfalsyfikowanych przeze mnie w tekście “Katoliccy” architekci Judeopolonii”.
 

__________________________

do: p.e.1984
od: Łażący Łazarz, redaktor naczelny portalu Nowy Ekran
p.e.1984,
p. Marek Stefan Szmidt poprosił drogą mailową o usunięcie jego wizerunku z postu który pan opublikował //wop.nowyekran.net/post/83943,apel-do-administracji-nowego-ekranu-w-sprawie-marka-szmidta decyzją redaktora naczelnego grafika dołączona do postu została usunięta.
Pluszak
Zabawne, jak pan Marek Stefan Szmidt, skarżący się, że nie dopuszczam swobody wypowiedzi na moim prywatnym blogu na palmereldritch1984.wordpress.com stara się uniemożliwić swobodę wypowiedzi na Nowym Ekranie - administracja wykasowała wypowiedzi uczestników dyskusji w wątku poniżej (w tym Vortexa, którego wypowoedź Szmidt oszczerczo mi przypisuje tu: //naszeblogi.pl/comment/reply/35184/916662#comment-916662 ). Zastanawiająca dwulicowość, nieuczciwość i zastanawiające podwójne standardy, jak na "katolika". 

KOMENTARZE

 • Je też intuicyjnie jakby (bo nie znam bliżej twórczości MSS) wyczuwam...
  że działa on przeciw Polsce, podszywając sie pod patriotyczne polskie tradycje. Bo żaden Polak o zdrowych zmysłach nie bedzie lansował jakiegoś niemieckiego niby księcia czy królewicza (ani innego kogoś) na króla Polski.
  Ogłupianie ludzi tym że ten niby przyszły król wykupi polskie długi (bo niby ma swój bank) jest naiwnym graniem pod publikę. Pewnie jest powiązany ze światową lichwą która te ługi Polsce wciskała, po to własnie by teraz Polskę wykupic. Niezły biznes sobie obmyślili
 • Wierzę że Polskie Środowiska Narodowe...
  mają swój rozum i nie pójdą na takie "bajkowe" knify
 • @Marek.Lipski 19:08:28
  Do kogo niby kieruje pan te pytania?
  Co to znaczy "gdzie jest wasz program"?
 • Panie p.e.1984. Zapoznałem się z tymi tekstami i stwierdzam, że pana wizyta na NE prowadzi do zamętu.
  O iile blog pana Szmidta czytałem z zainteresowaniem to pana blog jest pełen jadu i agresji. Nie dziwne jest więc, że zablokował panu możliwość komentowania.
  Niniejszym protestuje przeciwko stawianiu żądań blokowania konta pana Szmidta.
 • @Jan Paweł 17:12:41
  aleś się Pan objawił :-)
  Dziękuję jednak, za przyznanie Mojej Osobie zdolności sprawczej, powołania na tron Króla :-)
  pozdrawiam świątecznie
  MStS
 • @NUS 21:35:56
  Szanowny Panie,
  a niech sobie Pan delator Ruchów Narodowych pisze co chce. Mnie to nie przeszkadza, gdyż na "publiczności" do której "docierają" takie propagitki Konserwatyście nie zależy. To motłoch, od którego się różnimy diametralnie.

  Najważniejsze, ze został zdemaskowany,
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/12/maska_falszywego_patriotyzmu.png?w=595
  zwłaszcza jako autor paszkwili na Ojca Świętego i zdrajca Interesu Narodowego

  Niemniej dziękuję, za ujecie się za Moją Osobą, co wymaga poczucia Prawości, które doceniam

  pozdrawiam Pana świątecznie
  MStS
 • @night rat 22:26:40
  Szanowny Panie,
  Konserwatyzm etyczny wtóruje temu postulatowi, co znajdzie Pan w Moich szkicach
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • Proszę mi wybaczyc ale nie wierzę w Monarchię...
  ani w jej siłę sprawdzą, ani w lojalnośc, bo skoro, jak sie okazuje rody są miedzynarodowo skoligacone, to wychodzi na to że jest to jakaś Międzynarodówka a to już przerabialiśmy. O ile pamietam to nikt nie zdementował tego że Królowa Anglii Elżbieta II jest w rzeczywistości po jakiejś niemieckiej linii, byc może tej samej co Caryca Katarzyna...
  Nie wierzę w Monarchię i zaczynam rozumiec przepowiednie o tragicznym upadku Monarchii w Anglii. Po prostu za dużo grzechów. Sam dobry wizerunek nie wystarczy. Król jest Pomazańcem Bożym i powinien prowadzic swój naród razem Kościołem Powszechnym do Zbawienia.
 • @Marek.Lipski 19:08:28
  To prawda, zwykłe kiedyś szpitale dziecięce są obecnie DZIECIĘCYMI KLINIKAMI ONKOLOGICZNYMI, BO MATKOM NIE CHCE SIĘ PRZYGOTOWYWAC POKARMÓW DLA DZIECI ZE ZDROWYCH, KUPIONYCH NA WSI PRODUKTÓW, TYLKO FASZERUJĄ SWOJE DZIECI TYM ŚWIŃSTWEM ZE SŁOIKÓW, A POTM PŁACZĄ PRZED SZIPTALEM!!!
 • @frasobliwy 21:01:35
  RE: Do kogo niby kieruje pan te pytania?

  --- Mysle, ze on je kieruje w przestrzen.

  Facio wydaje sie chory na umysle.
  :)
 • @Jan Paweł 23:07:01
  Szanowny Panie,
  przecież nie zmuszam Pana do wiary w Monarchię:-)

  Rzeczypospolita, do której dążę obejmuje także socjaldemokrację, gdzie widzę miejsce dla Pana i Pańskich poglądów.
  pozdrawiam świątecznie
  MStS palmerożerca :-)
 • @Marek Stefan Szmidt 22:52:00
  Informuję szanownego pana, że osoba o pańskich kwalifikacjach moralno-intelektualnych nie jest mi w stanie zrobić "kuku". Jest pan w stanie wyrządzać szkody wyłącznie osobom o intelekcie porównywalnym do pańskiego bądź niższym. Szkody te polegają na dezinformowaniu tych osób i kształtowaniu w nich szkodliwych dla narodu polskiego postaw, sprzecznych z postulatami egoizmu narodowego i solidaryzmu wewnątrznarodowego wprowadzonymi przez R. Dmowskiego w "Myślach Nowoczesnego Polaka".

  Pańska aktywność dodatkowo uwłacza prestiżowi Nowego Ekranu, ponieważ czyni pan z dyskusji chlew. W tekście powyżej otrzymał pan wyjaśnienie, że przypisywanie mi ocenienia pana tekstu notą 1 jest niezgodne ze stanem faktycznym. Nie bardzo rozumiem, co che pan uzyskać przypisując mi wyssane z palca zaburzenia seksualne lub zboczenia - autokompromitację i przyspieszenie bana na Nowym Ekranie? To jest pańska "etyka" "katolicka" i "konserwatywna"?

  Również przypisywanie mi autorstwa tekstów na temat J.P.II i Benedykta XVI jest chwytem wyjątkowo podłym wobec czytelników, których religijność próbuje pan cynicznie wykorzystać przeciw mnie, licząc na wywołanie wzburzenia, które wyłączy u tych osób myślenie. Tak się składa, że nie jestem autorem ani jednego tekstu na temat któregokolwiek z ww. papieży.

  Zadziwia mnie natomiast nagła troska o pana Winnickiego i Ruchy Narodowe u rzecznika masowego importu Żydów do Polski, w razie, gdyby dokonali agresji na Iran. Zadziwia tym bardziej u osoby negującej istnienie narodu polskiego i polskiej tożsamości narodowej. Co się tyczy ruchów narodowych, to te, które istnieją podzielają w większości moje stanowisko. Wyjątek - planowo zdezorientowana młodzież. Niestety wiele jeszcze pracy u podstaw przed spadkobiercami myśli Dmowskiego, Balickiego, Stachniuka i Piaseckiego. Każdego z nich z pewnymi zastrzeżeniami, wynikającymi z racjonalizacji i aktualizacji ich stanowisk.

  Niech się pan, szanowny "katoliku" i "konserwatysto" zastanowi, czy długo by u pana na blogu zabawił ktoś, kto się zachowuje tak, jak pan. Ciekawe, czy kiedyś pan pojmie, dlaczego pana wypowiedzi nie zostały przeze mnie skasowane. Niektórzy czytelnicy pewnie na to już wpadli.
 • @Marek Stefan Szmidt 22:52:00
  Szanowny Panie

  jako dyżurny admin zwracam Panu uwagę, że używanie słów powszechnie uważanych za obraźliwe (np. konfident) jest złamaniem regulaminu portalu NE i może być powodem do czasowego bądź stałego zablokowania konta.
 • @CENZURA 00:41:18
  "WAM", szanowna "cenzuro". "WAM" odchuchali. A ile razy główki nie wychyniecie zza krzaka - od razu wiadomo, coście za jedni. Takoż z innymi ziomkami "cenzury".
 • @CENZURA 01:23:23
  poleciłemci tę notkę , bo zalogowaleś mi sie ma moim komputrze w okienku " poleć znajomym" ...spryciarkuu ( nie dziekuj) . Masz znowu służbę ?
 • @Ciri 00:01:39
  to proszę zablokować.
  skoro nie było powodem zablokowania p.e.1984 następujące stwierdzenia, trollowane na dalszych Moich szkicach:


  http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/83564,bezpieczenstwo-finansowe-panstwa-4#comment_714645

  to konfident jest słowem obraźliwym, po tym jak nadużywa Mojego wizerunku ?

  naprawdę Nie Muszę pisywać na nowym Ekranie :-)

  Zwłaszcza jeżeli będziecie chronić gloryfikatora hitleryzmu i stanu wojennego - bo ten post Pani właśnie skasowała i nie o żadnego konfidenta tam chodziło :-)
 • @Marek Stefan Szmidt 10:15:23
  Polecam wnikliwej uwadze obu Panów wywiad z Redaktorem Naczelnym sprzed prawie już dwóch lat

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/6230,nowy-ekran-od-kuchni-czyli-wolnosc-nie-jest-nam-dana-raz-na-zawsze

  "Na pewno nie będzie tak, że jeżeli ktoś zadzwoni ze skargą, że coś jest nie tak – to my będziemy komuś ingerować w notkę lub usuwać notkę. Broń Boże! Masz inne zdanie, czy inne wiadomości? Udowodnij to! Napisz dementi – zobaczymy kogo przekonasz. Damy ci możliwość. Jeżeli będzie to rzeczywiście nieprawda, co ktoś napisał, to zgodnie z regulaminem ta osoba za to odpowiada, więc ta osoba będzie musiała przeprosić, ewentualnie jak nie przeprosi – to będzie jej decyzja. My tutaj jesteśmy w takiej pozycji pierwszego bufora, ale też nie bierzemy na siebie wszystkiego, co wszyscy piszą, bo te osoby piszą we własnym imieniu, nie w naszym. Ostro reagujemy natomiast w przypadku udowodnionego plagiatu. Ale też plagiat musi być stwierdzony i udowodniony przez rzeczywistego autora tekstu."

  "Jeżeli Ty napiszesz kłamstwo, to natychmiast trzydziestu pod Twoją notką ci to kłamstwo demaskuje. To nie jest tak, że redakcja napisze coś, i będzie to wizja, którą wszyscy muszą popierać. Tak nie będzie. Jeśli to będzie kłamstwo, albo nieprawda, albo informacja niesprawdzona natychmiast mistyfikacja zostanie ujawniona. I na tym się opieramy. I TO jest nasza siła – że każda osoba, która wchodzi do Nowego Ekranu, będzie miała szerokie spectrum frakcji i będzie mogła zobaczyć, kto czym przekonuje."
 • @Marek Stefan Szmidt 10:15:23
  Na to wygląda, że chodzi o gloryfikowanie hitleryzmu.
  Admin Ciri już pamiętam kiedyś dobrała się w podobny sposób do innego blogera.
  Tak czy tak było miło i interesująco czytać Pana blog.
 • @NUS 10:46:51
  Szanowny Panie,

  Pani Admin Ciri napisała Mi miły list, po którym wykasowałem właśnie świeżo "wpuszczony" tekst pt. "Stop Żydożercom". :-)

  nie Mam wiec pretensji, że wykasowała Mój comment, zwłaszcza, że szkoda fotki tak ładnej dziewczyny, jak Bar Rafaeli dla takich asów............. intelektu. Mam nadzieje, że znowu przyjedzie - całkiem w realu - do Warszawy, odwiedzić Cmentarz.... :-)

  pozdrawiam serdecznie raz jeszcze dziękując za miłą ocenę Moich szkiców
  MStS
 • Wszyscy!!!
  Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.”

  Józef Piłsudski (Zjazd Legionistów, Kalisz, 7 sierpnia 1927)
 • Kochany p.e-usiu 1984 razy :-)
  bardzo jest Mi przykro, że aż tak Mnie kochasz i tak żywiołowo okazujesz cierpienie odrzuconego.

  Próbowałem przekierować Twoje uczucia na Moją znajomą, Bar Rafaeli, ale tak się za to oburzyłeś, że aż Mi się zrobiło źle na zdradzieckiej (narodowo) i filosemickiej duszy, więc Cię przepraszam za buuuul który Ci zadałem, Jej fotografią oraz wszelkimi Moimi przykrymi słowami, którymi Cię - jakże niesłusznie i niesprawiedliwie, w gniewie Mym niesłusznym - obdarzyłem.

  Przepraszam Cie zwłaszcza za nazwanie Cię, mój 1984/Kochany p.e.-usiu brzydkim słowem konfident, pod którym rozumiałem jeszcze gorsze skojarzenia... Mea culpa, mea culpa, mea culpa

  Przepraszam Cię także, Miły Mój Bracie i Bliźni, za niestosowne pogróżki, obiecujące Ci ujawnienie Twojej - szlachetnej przecież - działalności sprzed objawienia się Nam, jako p.e.1984.

  Zrozumiałem też, że Twoja nienawiść do wszystkiego co żydowskie wypływa z atawizmu rodzinnego, o co - jako uczucia Naturalnego - nie można Mieć do Ciebie pretensji, więc za zaistniałe nieporozumienie pokornie przepraszam....

  Także przepraszam Cię - oficjalnie na łamach nowego Ekranu - za podstępne i niesprawiedliwe insynuowanie Ci gejowskich upodobań, wzorem Ernsta Rhöma, Adolfa miękkiej rurki, czy też Himmlera i Heidera. Mea culpa....

  Przepraszam także za nazwanie Cię narodowym-komunistą, fetującym zwycięstwo 13. grudnia 1981 roku i zwolennikiem hitleryzmu, bezbożnikiem i bolszewikiem! Przykro Mi, że w ogóle byłem w stanie napisać takie insynuacje pod Twoim, Mój kochany Bracie i Bliźni, adresem.

  Przy okazji wyjaśniam, że to nie Ciebie, Mój Aniele Miłości Bliźniego, miałem na myśli, pisząc szkic o kapusiach szykowanych na "cele procesowe" przeciwko Robertowi Winnickiemu i Ruchom Narodowym w szkicu http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/83918,jak-zdelegalizowac-roberta-winnickiego także nie martw się i nie płosz, za to pisz dalej swoje wspaniałe i mądre wskazówki, gdzie znajduje się największy wróg Polskości.

  za wszystkie krzywdy wyrządzone Ci, najukochańszy Bracie Mój i Bliźni raz jeszcze przepraszam, życząc Ci wesołych świąt B*żego Narodzenia, prosząc Cię o wyjątkową ostrożność podczas spożywania karpia na słodko, aby jakaś przypadkowa ość nie wyrządziła Ci jakiejś, niepowetowanej dla świata krzywdy.
  buziaczki i całuski
  przesyła
  MStS
 • @NUS 10:46:51
  Admin wykonuje swoją pracę - natomiast tak samo jak nikt nikogo nie namawia do łamania KK, tak samo nikt nie zmusza do łamania regulaminu. Jesteś tu i piszesz - to znaczy, że go zaakceptowałeś, bo inaczej byś konta nie założył.

  Wolność wolnością, ale chamstwo i wulgaryzm do nich nie należy. Jak się chcecie prać po facjatach - wysoki poziom testosteronu? - to idźcie na udeptaną ziemię, a nie róbcie gnoju na portalu.
 • @Ciri 13:49:38 CIRI, CZY NAKAZALAS WYCENUROWAC WYPOWIEDZ?
  Ciri, czy dobrze rozumiem - czy nakazalas, jako "Admin," usuniecie Szmidtowi jego komentarza, i on go usunal? Jesli tak, co by bylo, jakby go nie usunal?

  Tu chce zaznaczyc, ze nie jestem zwolennikiem wielu wypowiedzi Szmidta, te usunieta uwazam za kretynska i polonofobiczna, ale uwazam, ze mial on ja prawo ja zamiescic i pozostawic. Tak, jak eldritch, czy jak mu tam, czy ktokolwiek inny, ma prawo pisac co mu sie podoba o kimkolwiek.
 • @Ciri 13:49:38
  Jakie chamstwo i jaki wulgaryzm?
  Przy banowaniu poprzedniego blogera już miałem dziwne odczucia.
  Teraz potwierdza się, że ktoś tu ma wypaczone postrzeganie rzeczywistości.
  Ogólnie widzę wyraźną tendencję na NE schodzenia na psy.
  Promuje się pobudzanie antysemityzmu, redaktor Piński podkleja newsy z szmatławców bez sprawdzenia, JKM reklamuje swoją księgarnie, admin Ciri zarzuca wszystkim chamstwo i wulgaryzm.
 • @NUS 16:07:09
  RE: Promuje się pobudzanie antysemityzmu,

  --- W jaki konkretnie sposob to sie tu niby robi? Udowodnij.

  Jak by "promowano" tu " pobudzanie filosemityzmu" to by bylo cacy?

  Czy skarzysz sie gdziekolwiek na promowanie pobudzania polonofobii? Jesli tak, to gdzie?
 • @Ciri 13:49:38
  Szanowna Pani,
  cały czas proponuje temu Panu spotkanie vis a vis, ale On nie wykazuje odwagi w tym kierunku, woląc pozostawać anonimowy.

  Przyczynę tej anonimowości rozumiem, taaaaa...... strach tego Pana przed spotkaniem ze Mną osobiście też :-)

  jeżeli byłem niemiły w stopniu rzutującym na Redakcję, to serdecznie przepraszam.

  Własnie "stępiłem" swoją klawiaturę, usuwając oznaczenia klawiszy, więc piszę "na ślepo", ciągle coś poprawiając, co jednak sprzyja zachowaniu rozsądku i dobrego obyczaju.

  pozdrawiam świątecznie
  MStS
 • @p.e.1984 23:49:54
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/12/18/katoliccy-budowniczy-judeopolonii-czyli-antypolska-dzialalnosc-agenturalna-oraz-zdemaskowanie-operacji-planowego-zatruwania-studni/

  No to gdzie są Moje komentarze?
  jak zwykle kłamstwo, a kłamczuchom Pan nie piszę, bo nie dopuściłeś do publikacji Moich uwag :-)

  http://www.rfi.fr/actupl/images/112/Urbi432.jpg

  ale nie frasuj się i połknij ranigast: błogosławieństwo Urbi et Orbi, jest także dla Ciebie, Mój Bracie i Bliźni :-)
  oczywiście najukochańszy...
 • @Marek Stefan Szmidt 11:58:14 - OSTRZEŻENIE NR 92358
  Moim zdaniem reprezentuje Pan żenujący poziom "dyskusji".

  I przyznam (dla przestrogi, dla innych), że ja również podejrzewam Pana o konotacje agenturalne - z tzw. "żydo-masonerią" z uwagi na przewrotność Pańskich wypowiedzi i charakter artykułów. Coś zupełnie obcego cywilizacji łacińskiej.

  Podejrzewam, lecz nie dowodzę. Cóż na to mogę poradzić?
 • @kontra 04:16:14
  RE: Podejrzewam, lecz nie dowodzę.

  --- Czemu nie dowodzisz?

  RE: Cóż na to mogę poradzić?

  --- Zacznij dowodzic, uzywajac wypowiedzi Szmidta i cytatow z nich.
 • @kontra 04:16:14
  Szanowny Panie,
  Konserwatysta nie rości Sobie pretensyj do bycia rozumianym i akceptowanym przez "Wszystkich", gdyż zakładałoby to jednorodność zrzeszeń, czyli utopię socjalistyczną.

  Jeżeli zaś wypowiedzi o dążeniu do Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, czyli rządzonego etyką Katolickiej Nauki Społecznej, to dla niektórych Osób - tu nie jest Pan osamotniony - "konotacje agenturalne żydo-masonerii" - oznaczać może jedynie, iż Państwa opinia o owej jest całkowicie błędna, gdyż jak To pogodzić z tezą o wrogości do Kościoła katolickiego?

  Rozumiem, że akceptuje Pan "poziom dyskusji" Autora paszkwili na Moją Osobę i Jego wyzwiska pod Moim adresem. Uznaję Pańskie prawo do takiego oglądu tematu, tak jak i prawo Autora do nieznajomości podstawowych pojęć, jak dla przykładu: zrzeszenie, na którym "wybudował" całą, arcypoważną konstrukcję Swojego paszkwilanctwa :-)

  pozdrawiam świątecznie
  MStS


  Jest Mi natomiast miło, iż nie snuje Pan żadnych insynuacji
 • @vortex 10:23:56
  Ciebie też kocham,
  całuski dla Cioci Hirszbaum
  :-)
 • @Pan Marky 10:21:34
  Za mało istotna kwestia, zbyt wiele czasu by mi to zajęło - mam wiele innych ważniejszych spraw na głowie.

  Przekazuję swoje intuicje. Mogę się mylić, ale ostrzegam innych, aby się uważniej przyglądali z tym moim "światełkiem". Można zbadać historię komentarzy, artykułów każdej osoby i samemu wyrobić sobie "hipotezę roboczą" na jej temat.
 • @Marek Stefan Szmidt 10:22:50
  Uprzejmie proszę rozjaśnić:

  //Jeżeli zaś wypowiedzi o dążeniu do Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, czyli rządzonego etyką Katolickiej Nauki Społecznej, to dla niektórych Osób - tu nie jest Pan osamotniony - "konotacje agenturalne żydo-masonerii" - oznaczać może jedynie, iż Państwa opinia o owej jest całkowicie błędna, gdyż jak To pogodzić z tezą o wrogości do Kościoła katolickiego?//

  Trochę się zdanie skomplikowało i wolałbym usłyszeć w prostszy sposób, co chciał Pan przez to przekazać.

  Co do, cytuję:
  //Rozumiem, że akceptuje Pan "poziom dyskusji (...)" //,

  to oświadczam, że nie zapoznałem się szczegółowo z w.w. Autora twórczością i odnośnikami w tekście. Jednak zgadzam się z kilkoma jego tezami i rozpoznaję te zagrożenia z Pańskiej strony, które i on dostrzega i akcentuje. Odniosłem się natomiast do Pańskiej wypowiedzi, poprzez podanie godziny 11:58:14.

  Otóż katolicka nauka społeczna wymaga od nas - katolików, chrześcijan, "wyznawców" etyki cywilizacji łacińskiej - precyzji i czystości intencji, które wyrażają się także w formowaniu zdań i myśli w dyskusji. Jest Pan - jak mi się wydaje - bardzo inteligentny, więc z pewnością wie o czym mówię w tym wypadku. Proszę więcej nie zniżać swojego poziomu, wobec niskiego poziomu interlokutora, a nawet wobec jego personalnych ataków na Pańską osobę, jeśli uważa Pan, że miało miejsce jedno albo/i drugie.

  Jeśli rzeczywiście ukochał Pan Prawdę, (z)rozumie Pan, co miałem na myśli i oprócz tego kiedyś lub zaraz wystąpi Pan z wolnomularstwa, jeśli do niego należy.

  To jak niesamowicie piękny i czysty jest Duch Święty, który przebywa z człowiekiem jeśli stara się bardzo o naprawdę czyste serce (sakramenty Kościoła), jest tak cenne, że nie można tego w żaden sposób wyrazić. Nie znałem tego wcale przed nawróceniem do Chrystusa, przed powrotem do Kościoła. Mówię to w kontekście drwin - one zawsze oznaczają słabość i brud.
 • Zanim sobie powyrywacie włosy proponuję zapoznać się z tfórczością p.e.1984,
  wciąż jeszcze dostępną w archiwach www.niepoprawni.pl.(chyba został usunięty z NP.PL bo klikając w jego blog jest komunikat "strona nie istnieje")

  Np. taki tekścik:

  http://niepoprawni.pl/blog/5990/jak-ruskie-zdradzili-powstanie-warszawskie

  Przyjemnego czytania.
  Komentarze też polecam.

  A potem dyskutujcie....
 • @contessa 02:24:48
  Proszę Panią, jest oczywiste, że Polskę rozrywają przede wszystkim dwa skłócone obozy o generalnie tym samym celu - NWO, bolszewizm, anty-chrześcijaństwo. Chcą oni wprowadzać "raj na ziemi" ale bez Jezusa Chrystusa, siebie uczynić "bogami". Jest to plan diabła poniżenia godności ludzkiej i uczynienia go maszyną społeczną, której rzesze zarządzane byłyby przez tzw. "elitę". To już ma miejsce prawie na całym świecie, ale jeszcze jest dość dużo wolności, aby to teoretycznie powstrzymać, zanim stanie się zbyt potężne i wówczas jedynym wyjściem byłaby Paruzja.

  Powtórzę więc - głównie dwa obozy masonerii walczą o wpływy w Polsce.

  Jeden z obozów związany jest z masonami rytu szkockiego, nieco bardziej "cywilizowanymi", ale też zagubionymi ludźmi - a na szczycie z ludźmi po prostu złymi, o przewrotnych sercach i knowaniach, gardzącymi "maluczkimi". Jest to ta część, która najprawdopodobniej sympatyzuje z syjonizmem politycznym. Jest więc tam wielu tzw. "Żydów", którzy jednak z wyznawaniem JHWH - Pana Boga Najwyższego - mają niewiele wspólnego. Więcej z talmudem rabinicznym i kabałą, czyli narzędziami szatana. Celem tego obozu - gdyż mimo ponadnarodowego charakteru mistrzowie tych lóż mają jednak jakieś osobiste preferencje - jest aby siedziba, centrum dowodzenia znajdowało się w USA. Ponadto agenci tych struktur silnie promują żydostwo i syjonizm polityczny, wspierają Izrael w celu ustanowienia jego supremacji na Bliskim Wschodzie - zgodnie z doktryną "Izrael od Nilu do Eufratu". Wpływy Izraela mają się rozciągać na cały świat - międzynarodowy syjonizm - a goje są przez masonów wyższych stopni traktowani jako zwierzęta, bydło, którym się zarządza. To jest charakterystyczne dla agentów tych struktur w internecie, aby atakować słownie kraje Islamu, pluć na Iran, wybielać bestialstwo Izraela.

  Drugi obóz, z siedzibą w Moskwie - masoneria rytu francuskiego - preferuje stolicę światowej masonerii w mieście Astana w Azji. Albo generalnie - w Azji. Ta część masonerii jest bardziej brutalna i w znacznej mierze jest związana z sowieckimi służbami specjalnymi. Tam też jest wielu tzw. "Żydów", ale jeszcze mniej Jehudim, czyli czcicieli JHWH. Agentów tych struktur można łatwo rozpoznać po szerzeniu idei "wielkiej słowiańszczyzny" i przedstawianiu Rosji jako dobrego wielkiego brata. Będą oni wybielać historyczne działania Rosjan, a problemy świata zwalać na Żydów, czyli pobudzać do antysemityzmu.

  Masonerie całego świata mają - jak wspomniałem - jeden cel, który jest celem samego szatana. Chodzi o to, by nad miłością zwyciężał na świecie pęd ku dobrom materialnym, ku władzy, ku rozpuście i brutalna siła. Ludami, które się temu poddają, łatwiej jest zarządzać, więc wszystkie główne media promują takie postawy, gdyż główne media są w rękach tzw. żydów i masonerii.

  Jedynym prawdziwym lekiem na to całe zło jest Miłość Wcielona, czyli Bóg - Jezus Chrystus, który złożył siebie w ofierze, abyśmy przejrzeli na oczy, poznali Miłosierdzie Boże i widzieli że zbawienie przychodzi przez całkowite oddanie się Ojcu, przez ofiarowanie swego życia Jemu i innym ludziom. Oczywiście, gdyby więcej ludzi zaczęło prawdziwie miłować, cały system szatana rozsypałby się jak domek z kart i masoneria to rozumie, więc wszelkimi sposobami walczy ze źródłami, z których ta wiedza i ten Duch wypływa. Stąd bardzo potężna walka z Kościołem Katolickim, który obok Pisma Świętego jest najgłębszym źródłem Prawdy. I ten stosunek atawistyczny do Kościoła, do Chrystusa - czasem przejawiany podstępnie, a czasem bezpośrednio - widać w działaniu jednego i drugiego obozu wrogiego Polskości. Czasem więc wydaje się, że to jest jeden wróg. I generalnie jest to jeden wróg, bo walczymy ze zwierzchnictwem - z szatanem i jego upadłymi aniołami.

  Ale, jak powiedział Pan Jezus Chrystus, nie ostanie się królestwo wewnętrznie skłócone, a szatan jest pełen sprzeczności, jest samą sprzecznością. Ponieważ "Bóg jest miłością" i Bóg - JHWH - "Jam Jest", to także "Jam Jest miłością". A więc samo istnienie i życie jest miłością, a zaprzeczenie miłości jest jest pędem ku śmierci i zniszczeniu. Dlatego wrogowie nasi nigdy nie są w pełni zgodni - zawsze się kłócą - a my - ludzie miłujący pokój, dzieci Boże, chrześcijanie, jesteśmy zgodni - Bóg z nami, więc nic nas nie powstrzyma :) Możemy wykorzystać tę wojnę masonów na górze i odebrać im Polskę. Następnie uczynić Polskę źródłem prawdy i dobra w katolickim duchu miłości - Światłem Narodów.

  Wskazówki ku temu znajdzie Pani tekstach znawcy masonerii Stanisława Krajskiego:

  http://krajskiomasonerii.nowyekran.pl/post/68948,loza-p3-i-przyszlosc-polski

  Polecam też jego wykład - wprowadzenie do najnowszej książki "Masoneria Polska 2012":

  http://www.youtube.com/watch?v=RdUuBTXQDhE
 • @kontra 09:44:31
  Szanowny Panie,
  rozumiem, że Masoni zagrażają wszystkiemu. OK.

  Ale czy oznacza to, że w Polsce "system przywiślański" może - w "cieniu" tych spisków - bezkarnie grabić Obywateli i Ich deprawować? A Patrioci nie mają o czym innym pisać, tylko o Żydach?

  Cywilizacja Łacińska to Św. Tomasz i Feliks Koneczny: królowie Masonerii.
  nieprawdaż?

  A katolicka Nauka Społeczna to Żyd Jan Paweł II i Mason Benedykt XVI, jak tu wypisują Najprawdziwsi z Najprawdziwszych Najprawdziwiej Narodowych Polaków.

  Smutno Mi B*że....
  MStS
 • @Marek.Lipski 23:55:19
  //Prosze o precyzyjne okreslenie wolnosci//

  Jaki jest koń, każdy widzi :) Proszę nie zmuszać mnie do tracenia czasu.

  Pojęcie cywilizacji łacińskiej jest dobrze zdefiniowane w Wikipedii i wielu innych źródłach. To nie jest żaden "mój koncept" tylko efekt starań filozofów i teologów dwóch tysiącleci, a także efekt działania tych idei w biegu historii i życiu społeczeństw - cywilizacja nie powstaje z dnia na dzień.

  Co do "rasizmu" - absurd! nie będę tracił czasu na dyskusję, jeśli brak Panu podstaw logiki w formułowaniu myśli.
 • @Marek Stefan Szmidt 10:03:59
  A jednak obniża Pan nadal poziom dyskusji. Stać Pana na więcej! Jeśli zechce Pan rozmawiać uczciwie i na poziomie, proszę dać znać :)
 • @Jan Paweł 23:07:01
  Monarchia niekoniecznie oznacza królestwo dynastyczne, ale demokrację zhierarchizowaną wedle cnót, nie majątku. Może być też państwem uznającym królowanie Chrystusa.
 • @Marek Stefan Szmidt 21:43:07
  Urbi et Orbi jest warunkowane spowiedzią i modlitwą za papieża.
  Kto popiera masonerię, lub do niej należy, zaciąga na siebie ekskomunikę, nie może więc skorzystać z dobrodziejstw błogosławieństwa i odpustów.
 • @Marek Stefan Szmidt 10:03:59
  A katolicka Nauka Społeczna to Żyd Jan Paweł II i Mason Benedykt XVI, jak tu wypisują Najprawdziwsi z Najprawdziwszych Najprawdziwiej Narodowych Polaków.//

  To są właśnie wojny agentur w Polsce. Chyba nie uważa Pan, że Polacy biorą w tym udział?

  To, że się bijecie to tylko wasza sprawa-my jesteśmy poza tym.
 • @p.e.1984 23:49:54
  Za Pańskim blogiem na Niepoprawnych;

  //''Skąd w ogóle pomysł, że Sowieci w istocie zamierzali zająć na przełomie lipca i sierpnia 1944 roku Warszawę? Dla dowództwa AK sprawa była jasna:
  Jan Ciechanowski: - Czy uważał Pan Generał to za pewne, że Rosjanie wejdą do Warszawy?
  Tadeusz Bór-Komorowski: -Tak, uważaliśmy to za pewnik. Były wszelkie dane, że wejdą. O ile na wojnie może być coś pewnego.
  Jakie „wszelkie dane” miał na myśli strateg nie wiadomo, nie raczył ich ujawnić, a przeprowadzający wywiad nie nalegali. Jak aksjomat, to aksjomat. ''//

  Moja teściowa walczyła w Powstaniu. Po pierwsze ruscy rzeczywiście stali po drugiej stronie i Powstanie o tym wiedziało, po drugie, ta młodzież chciała zginąć za Polskę.
  To, że Rosja miała rzeczywiście plany opanowania Warszawy i ustanowienia tam władzy wyszło po wojnie- zrobili to. I to najlepszy dowód ich intencji.

  Wy udajecie tylko narodowców, w istocie jesteście menelami wychowanymi przez Stalina, który nakazał patriotyzm bez Kościoła.
  Nie rozumiecie religii, traktujecie Kościół przedmiotowo, jak Putin cerkiew.
 • @circ 11:33:50
  //Wy udajecie tylko narodowców, w istocie jesteście menelami wychowanymi przez Stalina, który nakazał patriotyzm bez Kościoła.//

  To mi się podoba. Tekst przedni i coś co Niemcy nazywają : "Schlagfertigkeit".
  Musieli Cię szpakami karmić w dzieciństwie.

  Co do agentur wpływu na NE , to staje się to wręcz zabawne. Jedna , dwie notki i od razu widać kto z jakiej "kamandy".

  Z agentur wpływu grasują tu : judejska , amerykańska, słabsza od nich obu - ruska (względnie sowiecka), fartuszkowa, no i najpotężniejsza - Wsioubecka.

  Prócz tego "agnostycy", wśród których najliczniejsze są zwykłe leniwe głąby.

  No i jeszcze klasa sama dla siebie : "Jakub Szela z przeceny" .
 • @Ptasznik z Trotylu 12:42:52
  Ach, zapomniałem o jeszcze jednej agenturze - agenturze IV Rzeszy (no ale ona dopiero raczkuje).
 • @circ 11:33:50 i contessa 27.12.2012 02:24:48
  Pisze Pani bzdury i manipuluje. Przede wszystkim cytuje Pani wypowiedź tekstu, który przedrukowałem i nie zaznacza, że autorem powyższych słów jest xiazeluka.
  Ponadto Pani wiedza o Powstaniu Warszawskim jest zerowa. Sprawcy Powstania Warszawskiego są winni zbrodni przeciw życiu i mieniu Polaków. Są winni zagłady 200 000 osób, ruiny miasta. Są winni opisanej zbrodni, bo zdawali sobie doskonale sprawę z sytuacji militarnej i geopolitycznej.
  Czytelników odsyłam do tekstów otwierających oczy w kwestii antypolskiego, głupiego i zbrodniczego Powstania Warszawskiego:
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/01/powstanie-warszawskie-krytyka-narodowa/
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/11/pw44-bez-broni-meldunki-kontrwywiadu-ak-i-przebieg-walk/
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/10/bajedy-seawolfa-o-powstaniu-warszawskim/
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/09/10/jak-churchill-nie-nauczyl-polakow-realpolitik/
  A odnośnie tego komu służy kult samobójstw narodowych i obłąkanych pseudopatriotycznych postaw:
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/11/jak-dyzurni-pseudopatrioci-szczuja-na-narodowcow-slepa-uliczka-hagiografii-powstania-warszawskiego/

  W kwestii stosunku do kościoła - wyznawany światopogląd jest indywidualną sprawą każdego Polaka. Dmowski w imię politycznej taktyki (katolik kontra żyd, sojusz ND z chadecją) lub błędu rzucił polski ruch narodowy i ideę narodową na kolana. Ruch narodowy stał się wskutek tego ruchem religijnym, a nie politycznym. Ruch narodowy jak sama nazwa wskazuje jest ruchem narodu polskiego, a nie jakiejś polskiej wspólnoty religijnej - czyli jakiegoś podzbioru Polaków.
  Nie jest ani obowiązkiem Polaków jako narodu, ani tym bardziej polskich narodowców czy narodowego państwa polskiego służyć któremukolwiek kościołowi bądź wyznaniu Polaków. Bo to odrębny obszar. Ruch narodowy to idea polityczna, katolicyzm - to religia kosmopolityczna, ponad/poza narodowa. Łączenie w polskim ruchu narodowym obszaru polityki i religii to czynienie polskiego ruchu narodowego dysfunkcjonalnym - i oddzielnym politycznie(!!!) od części narodu nie poczuwającej się do katolicyzmu. To jest jedno zagrożenia. Drugie to orientowanie polityki państwa wedle przesłanek nie - racjonalnych, wypływających z potrzeb i interesów narodu polskiego, tylko - wedle przesłanek irracjonalnych, dogmatów - i interesów podmiotu zewnętrznego względem Polski i narodu polskiego - państwa Watykan.

  Szkoda, że młodzieży szukającej drogi do patriotyzmu i poglądów narodowych oferuje się jedynie absurdy i neokontrreformację jako substytut zdrowych wczesnoendeckich poglądów (przed przerobieniem ideologii ND przez Dmowskiego na pokraczną chadecką). "Polska katolicka" to nie jest hasło narodowca, tylko klienta Rzymu, wyrzucającego za burtę większość narodu, która chce Polski świeckiej. Polska wszystkich Polaków ma być narodowa i ... polska. A katolicki, protestancki, prawosławny, agnostyczny czy ateistyczny to sobie może być każdy prywatnie i indywidualnie.
 • @p.e.1984 13:11:18
  Większość z tego, co Pan powiedział jest fałszem.

  Uściślę w najistotniejszej kwestii: Polska jest tylko w takiej mierze polska, w jakiej jest katolicka. Jeśli nie jest katolicka, to nie jest polska. Bo Polska od początku jest katolicka. Cywilizacja, do której przynależymy ma swoje korzenie w Kościele i jest nierozłączna z tym Kościołem - oderwanie historyczne od Kościoła jest początkiem rozkładu tej cywilizacji w państwach, w których to się dokonało. Weźmy za zły przykład Francję i to, co się tam teraz dzieje, jak Arabowie pewne dzielnice Paryża uważają za swoje.

  Faktycznie Polska jest sługą - nie klientem - Kościoła Katolickiego, bo Kościół to dobro najwyższe na Ziemi i jest ważniejszy nawet niż Polska. Tak się jednak składa, że Kościół potrzebuje Polski i Prawdziwy Polak jest z tego dumny. A wrogowie Kościoła Katolickiego są zarazem wrogami Polskiej Sprawy.
 • @ AUTOR - SKARZYSZ SIE NA OBRAZANIE PRZEZ SZMIDTA, ZADASZ CENZURY, A SAM GO OBRAZASZ?
  Jak rozumiem, zadasz wyciagniecia konsekwencji wobec Szmidta za jego wypowiedzi, czyli ukarania go za nie, tak?

  Ale sam wypowiadasz sie o nim rownie, jesli nie bardziej obrazliwie niz on o tobie. Np. ten, jak rozumiem, fotomontaz u gory strony, przedstawiajacy go jako naziste, nie jest zbyt pochlebny dla niego, prawda? Wydaje sie tez byc rasistowski, tj. germanofobiczny.

  Znaczy, ze domagasz sie pozbawienia Szmidta wolnosci wypowiedzi, karania go za wypowiedzi, ale dla siebie domagasz sie wolnosci wypowiedzi, nie karania cie za wypowiedzi?

  Odpowiadaj na wypowiedz wypowiedzia, w tym na niepochlebna dla ciebie wypowiedz niepochlebna wypowiedzia dla twego oponenta, zamiast starac sie pozbawiac go wolnosci wypowiedzi. Potrafisz tak? Jestes wystarczajaco inteligentny, cierpliwy, i z klasa, zeby tolerowac powszechna wolnosc wypowiedzi?

  Nikt kto pozbawia innych wolnosci wypowiedzi nie ma dobrych intencji.

  Przy okazji, czy "admin," ktory, jak twierdzi Szmidt,usunal jego wpis o Rafaeli z jego, Szmidta, blogu, usunie teraz twoj arcyobrazliwy dla Szmidta fotomontaz?

  Pytam, bo ta cala sytuacja pokazuje jak chore jest cenurowanie jakichkiolwiek wypowiedzi.

  Zdrowe byloby, gdyby obrazliwy dla ciebie wpis Szmidta z Rafaeli zostal na jego blogu, a twoj obrazliwy dla Szmidta fotomontaz zostal na twoim blogu. I naparzajcie sie obrazliwymi wypowiedziami do woli.

  Wzajemne odbieranie sobie wolnosci odpowiedzi przez Polakow niszczy nasz kraj, niszczy nasz narod, utrzymuje nas w stanie barbarzynstwa i tyranii.
 • @Ptasznik z Trotylu 12:42:52
  //Z agentur wpływu grasują tu : judejska , amerykańska, słabsza od nich obu - ruska (względnie sowiecka), fartuszkowa, no i najpotężniejsza - Wsioubecka.//

  Tak, ale można podejrzewać, że gównodowodzący WSIoubekami gdzieś tam w końcu korzeniami tkwią w gównie rytu szkockiego albo fracuskiego. Judejską i amerykańską zaliczyłbym do "szkotów", podobnie - niemiecką.

  Fartuszkowcy "mali" nie wiedzą gdzie naprawdę przynależą, a "duzi" tu nie komentują. Mali mają rozkazy z góry i nie wiedzą dlaczego takie rozkazy a nie inne.
 • @Pan Marky 13:39:15
  Pana Szmidta, mimo, że zasługuje na określenia obce mowie kulturalnego człowieka nie obrażam i nie obrażałem. Proszę nie kłamać, że jestem autorem karykatury ("fotomontażu"), która wisiała jako fotka wprowadzająca do tego tekstu, bo wszystko jest opisane błękitną czcionką w tekście który Pan tu komentuje (albo i nie komentuje).
  Z powodu interwencji Szmidta u Administracji Nowego Ekranu zostało wyciętych wiele wypowiedzi uczestników tej dyskusji - wysłałem nawet w tej kwestii PROTEST do administratorki Ciri. Tym bardziej, że Vortex, mimo, że zwracał się niekulturalnie do Szmidta, to jednak pięknie wynicował i działalność tego pana i jego metody. Również nie prosiłem Administracji o usuwanie czyichkolwiek wypowiedzi, w tym wypowiedzi Szmidta. Usuwanie ich jest mi nie na rękę, bo one demaskowały poziom intelektualny i kulturalny Szmidta.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31