Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 178 komentarzy

Walka o Polskę

p.e.1984 - Teksty polityczne, historyczne i ekonomiczne autorstwa P.E.1984 (Palmer.Eldritch.1984) - oraz przedruki. Polecam: myslnarodowa.wordpress.com palmereldritch1984.wordpress.com

Judeokatolicyzm a polsko-żydowskie “braterstwo” broni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co Marek Stefan Szmidt, judeokatolik i judeokonserwatysta ma do powiedzenia jako POLAK? Syjonistyczne "Wracajcie tu, całe 3 miliony" Yael Bartany? W czyim imieniu zaprasza do Polski żydowskich uchodźców, którzy mają się pojawić po agresji na Iran?

Marek Szmidt, piszący jako Stefan Detko zabrał na naszeblogi.pl głos w kwestii polskiego udziału w wojnach Izraela i USA na Bliskim Wschodzie: Polskie gwarancje dla Izraela (?). Przyznam, że tekst ten mnie poraził na tyle, że pozwalam sobie skomentować go obszernie, aby pokazać kompleksowo błędy w myśleniu zapewne dużej grupy Polaków zwiedzionych najwyraźniej propagandą judeokonserwatywną i judeokatolicką, jako że do tych dwóch filarów Stefan Detko odwołuje się w swoim tekście. Tekst publikuję tu, ponieważ serwis naszeblogi.pl nie pozwala na polemikę dłuższą niż 2500 znaków.
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Co do Izraela. Polska, konserwatywna i katolicka opinia publiczna, jest skłonna (...) także i co więcej udzielić Izraelowi gwarancji przyjęcia ewentualnych uchodźców cywilnych, zagrożonych ostrzałem broni konwencjonalnych i – nie daj B*że – jądrowych.
Szanowny Panie Szmidt, cieszę się, że wie Pan, co myśli "polska" konserwatywna i katolicka opinia publiczna, niemniej polska opinia publiczna powinna zdawać sobie sprawę, że przyjmowanie Żydów do Polski skończyło się kiedyś tak: Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim. Czy tak bardzo to dziś Polakom i Polkom potrzebne - pozwolę sobie wątpić. Jeśli na Bliskim Wschodzie dojdzie do wojny, będzie to wojna sprowokowana i wywołana przez Izrael, a nie Iran - i Polacy nie mają powodu do jakiegokolwiek solidaryzmu z nacją agresora. Dziwi mnie, że nie nawołuje Pan do przyjęcia ewentualnych uchodźców cywilnych z Iranu, zagrożonych, jak Pan to trafnie ujął "ostrzałem broni konwencjonalnych i – nie daj B*że – jądrowych". Polski gest byłby tym bardziej usprawiedliwiony, że Irańczycy przyjęli polskich uchodźców z ZSRR (wraz z masą syjonistów i żydowskich oficerów, którzy potem urządzili jatki Palestyńczykom na dzisiejszych terenach Izraela).
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Powyższa opinia jest natury politycznej i wynika z wielowiekowej tradycji historycznej, udzielania przez Rzeczypospolitą schronienia Izraelowi, na Jej ziemiach.
Ponownie zapytam, czy chodzi o tą "wielowiekową tradycję historyczną", o której pisze L. Szcześniak: Judeopolonia &‐ żydowskie państwo w państwie polskim?
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Tak więc, mając w pamięci, iż w pokoleniach poprzednich Izrael wywiązywał się ze swych obowiązków ochranianego i pod wspólny dach przyjętego, zraszając krwią swoją ziemie Rzeczypospolitej w Jej obronie oraz przyczynił się bezsprzecznie do wspólnego rozwoju materialnego i kulturowego, dając z siebie wielu wybitnych Polaków, tak w pokoleniach ostatnich, aktywnych od roku 1939-go do dnia dzisiejszego, dał wiele przykładów niewdzięczności (...)
Szanowny Autorze, pozwolę sobie zapytać, czy Autorowi nieznane są zdarzenia, które miały miejsce przed rokiem 1939, a opisane tu: Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar i tu: Powstanie Listopadowe a Żydzi, jak również tu: Tadeusz Gluziński (pseud. Henryk Rolicki), Zmierzch Izraela: Frankiści i mniejszość żydowska a geneza powstania listopadowego? Ponadto odnoszę wrażenie, że Autor pominął wydarzenia z roku 1920, o których pisze Remigiusz Włast-Matuszak (błądząc niestety straszliwie w kwestii Jedwabnego, co mu zostało przeze mnie wytknięte).
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Ponieważ jako konserwatysta i katolik nie uznaję zasady odpowiedzialności zbiorowej, oczekuję od tej – przeważającej jak sądzę – części społeczeństwa polskiego, pochodzącej od Izraela, zajęcia zdecydowanego stanowiska wobec antypolskiej kampanii, manifestującej się coraz częstszymi przypadkami przypisywania Polakom zbrodni niemieckich, nazywania niemieckich obozów zagłady: polskimi; wobec pojawiających się żądań ogromnych rewindykacji majątkowych. Podobnie, oczekuję zajęcia zdecydowanego stanowiska wobec agresywnych działań w historiografii, publicystyce i sztuce, zakłamujących rzeczywistość i propagujących destrukcyjny marksizm kulturowy.
A co Pan szanowny Autorze ma do powiedzenia nie jako konserwatysta i katolik, tylko jako POLAK? "Wracajcie tu, całe 3 miliony"? Czy Autor nie raczył zauważyć, że Polska jest obecnie folwarkiem eskimoskim, z którym gubernatorzy (Eskimosi) postępują tak, jak to pięknie widać tu: Lech Kaczyński w Izraelu: Polacy uczestniczą w wojnach USA wyłącznie ze względu na interesy Izraela ( //www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x9o9m08F5AE ). Jednocześnie, podczas tej realizacji faktycznego "braterstwa broni" (Ilu żołnierzy Izraela uczestniczyło w podboju i okupacji Iraku i Afganistanu, a ilu polskich? Czy to "braterstwo broni" o którym tu mowa polega na wyciąganiu rękoma goim kasztanów z ognia?) mają miejsce zdarzenia opisane w tekście “Pokłosie” Pasikowskiego jako narzędzie prania mózgów w polskich szkołach.
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Do otwartej dyskusji pozostawiam kwestię, czy powyższe oczekiwania są wygórowane, czy umiarkowane – pewne jest to, że bez ich uregulowania ponowne przyjęcie Izraela pod ochronę Rzeczypospolitej będzie poważnie utrudnione. A przynajmniej przyjecie staropolskie - z otwartymi ramionami.
Szanowny Autor raczy uskuteczniać tu kpiny? IDF potrafiłby zmieść dzisiejszą nędzną atrapę polskiej armii w 15 minut. A Autor niczym Papkin zobowiązuje się warunkowo do bronienia reżimu uzbrojonego po zęby przez USA polskim bosonogim mięsem armatnim? Ostrzega, że bez powstrzymania polakożerczej kampanii udział polskiego mięsa armatniego (ćwiczącego już loty bojowe do spółki z IAF, niezależnie od antypolskiej kampanii medialnej!!!) "będzie poważnie utrudniony"?!?
M.S. Szmidt vel Stefan Detko napisał: Przed zabraniem głosu w dyskusji, proszę o sięgnięcie do Historii i przypomnienie sobie, iż w tragicznym roku 1943, roku Powstania w Getcie Warszawskim, odnowione zostało Braterstwo Broni zawarte pomiędzy Polakami a pochodzącymi od Izraela, walczącymi we wszystkich Powstaniach Narodowych wieku XIX, następnie do przeczytania fragmentu listy Oficerów Wojska Polskiego zamordowanych w Katyniu… , a także notkę, dotyczącą Powstania Warszawskiego oraz poniższe wezwanie: "My Żydzi, dzieci tej ziemi stajemy... aby bronić naszej ukochanej Ojczyzny... Wznosimy błagalne modły do Stwórcy o zwycięstwo oręża polskiego..."
  Szanowny Autorze, mam nadzieję, że przed zabraniem głosu zapoznałem się z dostatecznie obszerną próbką polsko-żydowskich konfliktów politycznych i ekonomicznych oraz żydowskich zdrad i żydowskiej kolaboracji z każdym wrogiem Polaków i Polski. Mam nadzieję, że również czytelnicy się z nimi zapoznają - i właściwie ocenią serwowane tu przez Autora tezy. 

Źródło: Polsko-żydowskie “braterstwo” broni
 

KOMENTARZE

 • 5*
  judeorealizm... ;)

  ps'
  nie "znikaj" komentarzy bo to zła praktyka
 • Krótko i jednoznacznie
  Nie chcemy judaiki w Polsce.
  Nie chcemy zamiast prawdziwej, narodowej, katolickiej Polski jakiejś Judeopolonii, Polin-u, co de facto ma miejsce obecnie już, jako zły trend od... nie od 1945, nie od 1989, nie od 17 września 1939, ale od maja 1926, nawet od samego zarania powstawania z prochów II RP. Wtedy był już zły sam start, po władzę miał sięgnąć powszechnie szanowany Dmowski, a nasłano nam podstępnie Piłsudskiego, socjalistów.
 • @Marek Kajdas 23:58:36
  Nie mam czasu na rozwodzenie się, ale spróbuję Panu pomóc.
  | A co dotyczy ekstremizmu na stadionach, to, oczywiście,
  | to jest część wspólnego problemu, który dotyczy nie tylko
  | Rosji i Polski. Parafrazując tytuł książki Lenina, nazwałbym
  | nacjonalizm ostatnim i najwyższym stadium komunizmu.
 • @ckhopi 23:56:22
  Nie mam jak zablokować głupca obrzucającego mnie "sowieciarzami", więc kasuję. Ogólnie nie zamierzam dopuszczać do upadku poziomu dyskusji, wypowiedzi nie spełniające kryteriów intelektualnych bądź kulturalnych nie mają u mnie racji bytu.
 • @p.e.1984 00:13:49
  Obcięło mi kawałek komentarza. Uzupełnię - proszę zbadać czyja to wypowiedź - i głęboko się zastanowić. Narodowa organizacja gospodarki musi gwarantować każdemu Polakowi zatrudnienie, godne wynagrodzenie, dostęp do bezpłatnej i przyzwoitej opieki medycznej, dostęp do powszechnego, stojącego na wysokim poziomie i bezpłatnego systemu edukacji. To są postulaty narodowe, a nie - socjalistyczne. Każda wspólnota narodowa w centrum stawia troskę o tych, którzy ją stanowią. Tak było tysiące lat temu w każdej wspólnocie lokalnej, plemiennej. Naród to wyższy szczebel organizacji wspólnot plemiennych w obrębie etnosu. Narodowcy nie są dogmatykami - lecz pragmatykami - i w wyborze rynkowych bądź centralnie planowanych rozwiązań w określonych działach gospodarki kierować się będą korzyściami narodu jako całości, a nie dogmatami z "Kapitału" Marksa czy świętych ksiąg odpowiedników Marksa - Ayn Rand (Alisy Rosenbaum), Hayeka, Friedmana i dziesiątków innych "wolnorynkowych" proroków. Własność państwowa, czy własność prywatna, gdzie jedna, a gdzie druga lepiej przyczyni się do zaspokojenia potrzeb każdego Polaka? Odpowiedzi wciskane przez "wolnorynkowców" nie są oczywiste przy współczesnym poziomie wiedzy ekonomicznej. Niekiedy są w sposób oczywisty fałszywe ( http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/02/13/prawda-o-ubezpieczeniach-spolecznych-i-systemie-emerytalnym/#Problem_koordynacji )
 • @p.e.1984 00:16:03
  Ja jestem tu nadal, pomimo wszystko. Walka z głupotą i ignorancją jest konieczna .

  pozdrawiam i życzę owocnej "twórczości" na NE

  ps"
  mam nadzieję że światełko w tunelu nie okaże się lokomotywą
 • @autor
  a jednak - żubr a bizo(n)' to różnica
 • 5*
  M.S. Szmidt vel Stefan Detko i jemu podobni powinien wypowiadac sie tylko w swoim imieniu. To zwykle tchorzostwo podawac swoje zdradzieckie i propagandowe opinie jako ogolnie przyjeta prawda objawiona. Zydowski agenciak i tyle.
 • @ckhopi
  Przyznam, że nie jestem pewien, co ma Pan na myśli pisząc:
  | mam nadzieję że światełko w tunelu nie okaże się lokomotywą
  i
  | a jednak - żubr a bizo(n)' to różnica

  Proszę pisać bardziej przystępnie dla kogoś nieobytego z lokalnymi aluzjami. Z góry dziękuję za objaśnienia.
 • NIEGDY WIECEJ ALTRUIZMU WOBEC ŻYDÓW
  NIGDY WIECEJ ALTRUIZMU WOBEC ŻYDOWSTWA.
  ŻYDZI - NIE DZIEKUJĘ
 • @p.e.1984 00:59:25
  o tej lokomotywie to z Michalkiewicza a Bizoń to bizo(n)' ... myślę że wie Pan o kim mowie skoro prawidłowo zdiagnozował Pan aluzję...
  Sam tekst pańskiego art. Bardzo dobry

  ps'
  Po owocach ich poznamy... WSZYSTKICH
 • @adamczeczetkowicz 01:55:15
  ŻYDZI - NIE DZIEKUJĘ

  czas zająć się własnym podwórkiem ... w końcu.
 • *****
  Miło mądrego czytać. Pozdrawiam Autora.
 • Ja też wyczułem że ten "Monarcha"
  coś kombinuje. Ostatnio bardzo intensywnie pisuje tu (na NE) te swoje peany na cześc Monarchii niemieckiej i robi ludziom wpatrzonym w telewizor wodę z móżgu że to niby Polskę ma zbawic jakiś król czy królewicz czy jakoś tak.
  Ciekawe jest to że uaktywnili się po zawiązaniu się Ruchu Narodowego i wymyślaja te różne "alternatywne" drogi dla Polski, jednocześnie opluwając ten młody Ruch Narodowy
 • @ckhopi 02:22:05
  Ja także dziękuję. Pzdr!
 • @Jan Paweł 10:01:38
  Jego metody opluwania polegają na operowaniu hasłami, skrótami myślowymi, sloganami przeważnie nieczytelnymi dla mniej wyrobionych czytelników, natomiast w ich pamieci pozostanie ta puenta (Monarchia) i jakaś zadra (niezrozumiała) na opluwanym Ruchu Narodowym. Jest to sposób na przejęcie tych nieaktywnych, o niskiej świadomości ale których w Polsce jest podobno ok 50%. Więc takimi metodami pozsykuje się ich przychylnośc, że to teraz niby jakiś królewicz zbawi Polskę. Ludzie pójdą na to bo królewicz dobrze sie kojarzy (z filmów), podniesie własne ego tych ludzi, że o to Polska od tej pory będzie Monarchią... a my wszyscy juz chyba teraz poddanymi bez ukrywania tego. Wg mnie jest to bardzo niebezpieczne, bo ludzie to kupią z... całym inwentarzem
 • @Jan Paweł 10:47:43
  W działalności Szmidta nie chodzi o żadną monarchię. Celem Szmidta jest forsowanie multikulturalizmu i podważanie etnicznych podstaw ruchu narodowego z wykorzystaniem (judeo)katolickiego uniwersalizmu, odwołaniami do multikulturalnych "tradycji" I RP (tyle, że PRL i III RP to państwa, w którym obywatele narodowości polskiej stanowią 96,5% - i tradycje wielonarodowej I RP są nie tylko anachroniczne, ale i szkodliwe). Szmidt próbuje wszelkimi metodami zohydzać ideę państwa narodowego, etnocentrycznego - i walczy wszelkimi metodami ze świadomością plugawej roli Żydów w historii narodu polskiego: http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/12/18/katoliccy-budowniczy-judeopolonii-czyli-antypolska-dzialalnosc-agenturalna-oraz-zdemaskowanie-operacji-planowego-zatruwania-studni/

  Celem Szmidta jest forsowanie Judeopolonii i multikulti, a nie "monarchia" - "monarchia" to po prostu pretekst do żonglowania pewnymi pojęciami z orbity (judeo)katolickiej i antykomunistycznej - pojęciami- wytrychami, wyłączającymi u Polaków myślenie (bo tak Polacy są od dziesiątków lat WARUNKOWANI jak psy Pawłowa).

  O multikulti/multikulturalizmie/ społeczeństwie multietnicznym forsowanym przez syjonistów sugeruję poczytać tu: http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/22/multikulti/
  i tu:
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/13/chybione-wyobrazenia-profesury-kul-o-naturze-multikulturalizmu-i-jego-propagatorach/
 • @p.e.1984 11:03:55
  Oczywiście masz rację. Monarchia jest wytrychem do zniszczenia Ruchu Narodowego, bo dla przecietnego ogladacza telewizora (czyli Polaka posiadającego swiadomośc mediów mętnego nurtu) jest bardzo atrakcyjna alternatywa i wielu odda "Monarsze" swój głos. Daltego jest tbardzo groźne. Bo destrukcyjne dziłania robi się na wielu frontach, by zebrac rózne opcje myślowe Polaków, by potem nagle zjednoczyc to wszystko w kolejny, tym razem już chyba doskonały Totalitaryzm. A Polacy znowu zostaną z reką w nocniku... o ile w ogóle zostaną.
  A tak a propos, zwracajmy uwagę na ludzi którzy są wykluczenie, wybiedzeni, schorowani, wielu z nich jeszcze niedawno jakos tam funkcjonowało, radziło sobie, ale nie wytrzymali kolejnej "zbawiennej reformy" podatkowej a nie potrafią znaleźc się w szarej strefie (bo zawsze byli uczciwi, płacili podatki). Jest tych ludzi coraz wiecej wokół nas. Nie stac ich na wyjazd z Polski, wybiedzeni, wychudnieci, chyba sa juz skazani.... Pomózmy im przetrwac zimę.
 • @Jan Paweł 11:16:52
  RUCH MONARCHISTYCZNY TO ABSURD, ANACHRONIZM. To nie jest żadna propozycja dla narodu polskiego. Jako absurdalny anachronizm, ruch monarchistyczny to skansen polityczny dla półgłówków, zupełnie niegroźny dla ruchu narodowego. Nikt poważny nie może być A.D. 2012 monarchistą, Polaków na tyle głupich, by domagać się monarchii jest w całej Polsce może kilka tysięcy.
  Działalność Szmidta NIE MA NA CELU POPULARYZACJI IDEI MONARCHII. Bredzenie o monarchii jest pasem transmisyjnym do przemycania innych treści. To jest oczywiste NA PIERWSZY RZUT OKA. W tych "właściwych" tekstach Szmidta o monarchii jest niewiele lub nic zgoła. Ale monarchia to klamra spinająca polska państwowość z obojętnością na kwestie etniczne i akceptacją dla multietniczności, która ma być w III RP FORSOWANA.

  Proszę przeczytać uważnie teksty, które linkuję, wtedy wszystko się wyjaśni i przestanie Pan pisać o "monarchizmie" jako zagrożeniu dla ruchu narodowego czy świadomości narodowej Polaków.
 • Dziękuję Autorowi za omówienie "twórzczości" M.S.Szmidta
  Coś mi od początku nie pasowało w tym jego konserwatyzmie na pokaz.
  Konswerwatysta po prostu postępuje jak konserwatysta zamiast co drugie słowo reklamować swój konserwatyzm werbalnie.

  Jeśli M.S. Szmidt ma życzenie zapraszać syjonistów do Polski to najlepiej niech ich wszystkich przyjmie we własnym mieszkaniu i nie wypuszcza na ulicę bo Polacy dosyć już wycierpieli od Żydów.

  Nie chcemy ich tu i nie wpuścimy !
 • @Kula Lis 62 10:27:01
  Pana wypowiedzi nie były powiązane z tekstem, pod którym się znalazły. Usuwam je, ich kopię zamieszczam tu:
  http://pastebin.com/tCR574J2

  Proszę nigdy więcej nie odbiegać od tematu w dyskusjach pod moimi tekstami, więcej nie będę się zajmował archiwizowaniem Pana wypowiedzi, tylko usunę bez komentarza. Jeśli chce Pan promować jakieś książki lub artykuły - proszę ograniczać się do wklejania linków - jako dodatku do wypowiedzi na temat.
 • @p.e.1984 00:13:49
  Chętnie dowiedział bym się o jaki "ekstremizm na stadionach" panu chodzi.
 • @frasobliwy 13:30:57
  To nie mi! To autorowi cytatu - fragment poprzedzony " | " to cytat z pewnej znanej osoby ... można powiedzieć, że fachowca od nacjonalizmu i komunizmu ... Z rodu fachowców o bogatych tradycjach.

  Życzę owocnych poszukiwań tekstu cytowanego.
 • @p.e.1984 13:36:08
  Szechter?
 • @
  Panie p.e.1984, wydaje mi się że Pana rozpoznanie względem M.S.S.
  nie jest za nadto dokładne. Żydzi także mogą służyć jako polityczne narzędzie. Co nie oznacza że nie odniosą niebagatelnych korzyści!

  Za wpisem @Mary:
  "OTTO VON BISMARCK - w chwili szczerości - "PO TO BÓG STWORZYŁ POLSKICH ŻYDÓW, ABYŚMY MIELI ARMIE DOBOROWYCH SZPIEGÓW'."
 • Judeopolonia
  Kolejne rządy okrągłego stołu wypychają polską młodzież za granicę za pomocą antypolskiej polityki gospodarczej tworzącej poczucie beznadziei.
  To jest częścią większego planu.
  Reżym nie na darmo obradował z rządem izraelskim na "sesji wyjazdowej" w Izraelu.
  Jakoś żaden sejmowy opozycjonista nie zapytał ich co tam ustalili (czy były w tej sprawie jakieś interpelacje ze strony posłów PIS i SP ?)

  Przypuszczam że zamierzają nam w naszym kraju osiedlić kilka milionów ruskich Chazarów .bo z takiego gatunku składa się gros ludności Izraela.

  Czy zgodzimy się na to żeby z nas zrobili Palestyńczyków w naszym własnym kraju ?

  Na tym tle trzeba oceniać zapraszanie przez M.S. Szmidta i innych "przyjaciół ludu" Izraelczyków do osiedlania się w Polsce choćby to było "poważnie utrudnione".
 • Cóż za śmietanka Prawdziwych Patriotów :-)
  “Cóż jest takiego kompromitującego w “socjalizmie narodowym”, poza tym, że tak ochrzczono hitlerowski totalitaryzm? I czym Pana zdaniem jest w ogóle “narodowy socjalizm”? Czytelnik ma w głowie asocjację – “nazizm” “Hitler” “narodowy socjalizm”. Problem w tym, że to wygodne zestawienie propagandowe, tyle że we współczesnej debacie nad optymalnym narodowym systemem społeczno-ekonomicznym służące wyłącznie nieuczciwemu manipulowaniu dyskusją. Katolicka nauka społeczna to nic innego jak socjalizm, tyle że odarty z podstaw w teorii ekonomii.” p.e.1984 na portalu http://prawica.net/32438#comment-554105 (już skasowanym przez Adminów :-(

  Wesołych Świąt przy lekturze dalszych enuncjacji Pana Autora bojącego się pokazać twarzyczkę :-)
  Jan Paweł II to Żyd Wojtyła-Katz
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-i-judaizm-czyli-apokalipsa/

  Benedykt XVI to też według Autora Żyd:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/09/zydowski-rodowod-ratzingera/

  Wszyscy naokoło Żydzi, co gnębią biednych, zaszczutych Polaków a zwłaszcza już Pan Szmidt http://ekotrendy.com/HH.gif

  Raz jeszcze Wesołych Świąt w tak wesołym Gronie
  :-)
  życzy
  MStS
 • @niklot 20:18:53
  Szanowny Panie,
  typowy z Pana bohater... narodowy.... ale nie Polak, bo od razu leci Pan na skargę do mamusi, jak.... małe, skrzywdzone, ........wskie dziecko. :-)]

  Może się Pan odważy powiedzieć to wszystko, co Pan powyżej napisał Mnie prosto w oczy?

  Polak to by potrafił :-) Polak by się tak nie bał. :-) Polak nie ucieka, plując "pański syf skasować" :-))))))))

  A jak nie, to znaczy, że to tylko tchórzliwe wrzaski odważnych inaczej małych dzidziusiów z piaskownicy...
  bochaterze przez małe b i ch....

  Wesołych Świąt w Wolnej Polsce
  życzy
  MStS
  :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • bochaterowie się pochowali, więc zapytam Autora:
  dlaczego ani Pan, ani poniżej potakujący nie napiszecie w końcu Co zamierzacie z tymi wszystkimi syjonistami i innym Żydostanem uczynić, jakby tak Panom pozwolić?

  Panie Autorze: śmiało! Czy - jako Polityk Narodowy Najwyższej Kategorii potrafi Pan Coś więcej niż mazgajstwo i jojczenie: one złe, Nas tutaj dręczą, wyzyskują, ..... sam płacz i rwanie szat...

  Napisz Pan odważnie, tak jak i odważnie występujesz publicznie, Co Pan z tymi Wrogami Polski uczynisz?

  Śmiało: Gaz + krematorium, czyli reaktywacja Auschwitz?

  A Pan, Panie Kajdas, podobno jesteś Pan Katolik, więc wyjaśnij co to, tak do końca oznacza: "Nie chcemy zamiast prawdziwej, narodowej, katolickiej Polski jakiejś Judeopolonii, Polin-u, co de facto ma miejsce obecnie już"... Jak Pan "oczyści" Polskę?

  Wstyd...

  Rozumiem, że reszta, tego pochrząkującego "towarzystwa" gloryfikująca socjalizm to bezbożniki, bez twarzy i nazwiska, dla których "Katolicka nauka społeczna to nic innego jak socjalizm, tyle że odarty z podstaw w teorii ekonomi", ale Pan?

  Ale wracając do Autora: Co pan proponuje?

  Czystki etniczne, sprawdzanie rozporków, wypędzenia, Getto?

  Gdyby Pan był Politykiem, to nie skrywał by się pod pseudonimami. :-)

  Co prawda, tacy "twardziele" jak Pan to zwykle albo mieli babcię nie-Aryjkę (Adolf), albo sami byli "inaczej" jak Heider w Austrii... To chyba jest właśnie powód Pańskiej "nieśmiałości" i tchórzliwości. Nieprawdaż :-))))))))))))))

  Kochający inaczej i nieczysty rasowo... Prawdziwy Narodowiec Patriota
  :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

  bochatery, zwłaszcza przez ce-cha :-))))))

  http://kultura.wp.pl/gid,15199397,galeria.html?T%5Bpage%5D=5
 • @night rat 12:05:43
  Szanowny Panie,
  Myśl konserwatywna została sformułowana, jako podstawa cywilizacyjno-prawna dla Ruchów Narodowych, bo skąd wytrzasnąć tylu Konserwatystów? z Izraela :-)

  Natomiast prawdą jest, że "w temacie żydów i masonów należy uważać, często to narzędzie służące do czegos więcej" - oczywiście: łapania Nocnych Szczurów :-)

  Wesołych Świąt
  życzy MStS
 • Mam pytania do Autora
  Czy zaprzecza pan, że:
  - w historii I RP i II RP była mniejszość żydowska ?
  - wielu obywateli I i II RP pochodzenia żydowskiego miało pozytywny udział w państwie?

  Czy uważa pan, że należy wprowadzić zbiorową odpowiedzialność wobec całej mniejszości za poczynania jednostek?

  O ile jestem świadom istnienia licznych przykładów, które mogą w nas Polakach budzić niechęć lub gniew do tej mniejszości to mimo to uważam, ze należy zawsze rozpatrywać indywidualnie każdy przypadek i polski Żyd, który będzie dbał o dobro wspólne powinien być na równi z Polakiem.

  Dodam, że jestem etnicznym Polakiem i nie jestem żydem ani katolikiem.
 • @niklot 20:18:53
  Proszę powściągać emocje (także na innych forach!). Zaczyna Pan pisać takim językiem, jakiego pan Szmidt się doprasza. Pozwolił się Pan ściągnąć do poziomu rozmówcy - może i nie pokona Pana doświadczeniem, ale niewątpliwie zaszkodzi Pan w ten sposób własnemu wizerunkowi. Tekstów pana Szmidta nie usunę. One go opisują znacznie dosadniej niż pańska wypowiedź.
 • @NUS 21:50:02
  >Czy zaprzecza pan, że: - w historii I RP i II RP była mniejszość żydowska ?
  Pytanie dość niemądre. Czy ktoś zaprzeczał?
  >- wielu obywateli I i II RP pochodzenia żydowskiego miało
  > pozytywny udział w państwie?
  A jaki to był promil wśród tych, którzy mieli negatywny i bardzo negatywny udział? Więcej niż udział sprawiedliwych w Sodomie i Gomorze?
  Proszę przeczytać teksty linkowane w artykule powyżej.

  > Czy uważa pan, że należy wprowadzić zbiorową odpowiedzialność
  > wobec całej mniejszości za poczynania jednostek?
  Pan odwraca problem. Polacy mogą rozważać, czy rozliczając masy nie skrzywdzą jakichś niewinnych jednostek, a nie czy za winy jednostek mają odpowiadać masy.

  > O ile jestem świadom istnienia licznych przykładów, które mogą w nas
  > Polakach budzić niechęć lub gniew do tej mniejszości
  Proszę poszukać nielicznych przykładów, które mogą niechęci nie wzbudzać - i zestawić z przykładami oddziałującymi przeciwnie.
  > uważam, ze należy zawsze rozpatrywać indywidualnie każdy przypadek
  > i polski Żyd, który będzie dbał o dobro wspólne powinien być na równi
  > z Polakiem.
  Polak jest w swoim domu, na ziemi swoich przodków. Żyd jest na polskiej ziemi gościem, którego ziomkowie masowo i drastycznie nadużyli gościny. Dbałość Żyda o polskie interesy w obszarach konfliktu pomiędzy narodem polskim a żydowskim (np. w kwestii sprawowania władzy w Polsce i kwestii własności majątku trwałego, kontroli nad określonymi działami gospodarki) jest wielce wątpliwa - i z tej przyczyny Żyd na równi z Polakiem traktowany być nie może. Do momentu, kiedy większość Knessetu i rządu w Tel Avivie nie będzie obsadzona etnicznymi Polakami i większości majątku w Izraelu nie przejmą Polacy.

  > Dodam, że jestem etnicznym Polakiem i nie jestem żydem ani katolikiem.
  czy Żyd może być etnicznym Polakiem? Czy etniczny Polak może być żydem? Czy Pan zdaje sobie sprawę z tego, że judaizm jest religią etniczną, dość szowinistyczną (polecam "Cywilizację żydowską" Konecznego - i lekturę któregoś z licznych opracowań Talmudu)?
  Zachęcam również do lektury tekstu prof. Wolniewicza, "Ksenofobia jako objaw świadomości narodowej": http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/07/01/ksenofobia-jako-objaw-swiadomosci-narodowej/
 • @Marek Stefan Szmidt 21:54:45
  > dlaczego ani Pan, ani poniżej potakujący nie napiszecie w końcu Co
  > zamierzacie z tymi wszystkimi syjonistami i innym Żydostanem
  > uczynić, jakby tak Panom pozwolić?
  Dlatego, że przedmiotem dyskusji jest pańska służalcza wobec Żydów i Izraela, a jednocześnie antypolska i antynarodowa postawa, a nie - dyskusja o statusie mniejszości narodowych w państwie narodu polskiego.

  > Panie Autorze: śmiało! Czy - jako Polityk Narodowy Najwyższej
  > Kategorii potrafi Pan Coś więcej niż mazgajstwo i jojczenie: one złe,
  > Nas tutaj dręczą, wyzyskują, ..... sam płacz i rwanie szat...
  Proszę się zdecydować - czy jestem politykiem, czy nie. Poniżej sam pan sobie zaprzecza.

  > Napisz Pan odważnie, tak jak i odważnie występujesz publicznie,
  > Co Pan z tymi Wrogami Polski uczynisz?
  Wrogami Polski powinny się zająć odpowiednie sądy. A uniemożliwieniem niszczenia państwa polskiego i szkodzenia narodowi polskiemu - władze ustawodawcze. Pana pytanie jest niemądre, ponieważ jedna osoba nie rozwiązuje tak złożonych problemów, a ruch narodowy nie zmierza do likwidacji państwa prawa i demokracji, a tylko w przypadku wprowadzenia despotyzmu pytanie pana miałoby jakikolwiek sens.

  > Śmiało: Gaz + krematorium, czyli reaktywacja Auschwitz?
  Pana pytanie służy jedynie obrażaniu oponenta, poprzez imputowanie mu poglądów szowinistycznych i stawiania postulatów ludobójstwa. Usiłuje Pan wywołać u nieświadomego pana intencji i "warsztatu" erystycznego czytelnika silną reakcję emocjonalną - odczucie obrzydzenia. Problem w tym, że ja nie zgłaszam żadnych postulatów w kwestii sposobu rozwiązania polsko-żydowskich konfliktów interesów na ziemiach polskich.

  > A Pan, Panie Kajdas, podobno jesteś Pan Katolik, więc wyjaśnij co to,
  > tak do końca oznacza: "Nie chcemy zamiast prawdziwej, narodowej,
  > katolickiej Polski jakiejś Judeopolonii, Polin-u, co de facto ma miejsce
  > obecnie już"... Jak Pan "oczyści" Polskę?
  Dlaczego z dyskusji o pana służalczości wobec agresywnego państwa Izrael i pana uzurpowaniu praw do wypowiadania się w imieniu Polaków usiłuje pan robić dyskusję na temat postulatów tych, którzy dostrzegają niestosowność i antypolskość tego, co pan pisze? Dlaczego odwraca pan uwagę czytelników od innego przedmiotu dyskusji - pańskiego negowania masowej nielojalności i konsekwentnie antypolskiej działalności Żydów również przed 17.IX 1939?

  > Wstyd...
  Ano wstyd.

  > Rozumiem, że reszta, tego pochrząkującego "towarzystwa"
  > gloryfikująca socjalizm to bezbożniki, bez twarzy i nazwiska, dla
  > których "Katolicka nauka społeczna to nic innego jak socjalizm,
  > tyle że odarty z podstaw w teorii ekonomi", ale Pan?
  Przede wszystkim - czy jest pan pewien, że posługuje się terminem socjalizm w tym samym znaczeniu, co pana rozmówca? Poza tym - jakie ma pan przesłanki, pozwalające formułować tezę, iż jakieś towarzystwo tu pochrząkuje?
  W kwestii powinowactwa katolickiej nauki społecznej względem postulatów socjalistycznych oraz jej odarcia z analizy ekonomicznej proponuję zbadać genezę tejże myśli. Katolicyzm usiłuje monopolizować i zawłaszczać wszelkie koncepcje. Popyt na idee socjalne, nędza mas wykreowana przez dziki kapitalizm XIX-wieku i upadek feudalizmu, silnie wspieranego ideologicznie przez kościół katolicki spowodowały, że pojawiły się rozwiązania problemów społecznych, nad którymi kościół katolicki nie miał patronatu. Ten patronat ma jednak swoją cenę, także wymierną w brzęczącej monecie. Np. radykalne postulaty "Zielonego programu" Falangi Piaseckiego, mimo że bardzo socjalne i bardzo pronarodowe, raczej nie mogły liczyć na poklask kościoła katolickiego. Z racji żądań parcelacji majątków ziemskich bez odszkodowania ... kościół katolicki był jedną z większych ofiar postulowanej i potrzebnej narodowi reformy rolnej.

  > Ale wracając do Autora: Co pan proponuje?
  > Czystki etniczne, sprawdzanie rozporków, wypędzenia, Getto?
  Proponuję zagwarantowanie Polakom władzy i własności środków produkcji w państwie polskim oraz kierowanie się w polityce gospodarczej, społecznej, demograficznej i zagranicznej interesami narodu polskiego. Ponownie usiłuje pan opluwać rozmówcę przypisując mu poglądy ludobójcze i szowinistyczne. Dodatkowo usiłuje pan wyśmiewać kwestię identyfikacji przynależności narodowej. Przynależność narodowa nie jest obojętna dla tego, jakie dana osoba podejmuje decyzje w sytuacji konfliktu interesów między narodem, do którego przynależy, a narodem, w państwie którego sprawuje określone funkcje.

  > Gdyby Pan był Politykiem, to nie skrywał by się pod pseudonimami. :-)
  Musi się pan zdecydować - albo jestem politykiem albo nie. Jest to jednak pana problem.

  > Co prawda, tacy "twardziele" jak Pan to zwykle albo mieli babcię nie-
  > Aryjkę (Adolf), albo sami byli "inaczej" jak Heider w Austrii... To chyba
  > jest właśnie powód Pańskiej "nieśmiałości" i tchórzliwości. Nieprawdaż
  Szanowny panie, pańską "twardość" pokazał pan blokując mi możliwość wypowiadania się pod pana tekstami na Nowym Ekranie. Racji dowodzi się polemiką i trzymaniem się faktów. Tchórz unika polemiki i obrzuca oszczerstwami. Jakiej "odwagi" dowodzi ciągłe insynuowanie rozmówcy zboczeń seksualnych? Odwagi przedszkolaka? Ucznia szkoły podstawowej?

  >Kochający inaczej i nieczysty rasowo... Prawdziwy Narodowiec Patriota
  Narodowiec i patriota to dwie zupełnie różne osoby. Odsyłam do tekstu http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/12/06/polska-smolensk-rosja-winnickiemu-i-zawiszy-odpowiedz-pisana-na-kolanie/
  Ponownie nie potrafi pan dyskutować bez okazywania swojej niższości intelektualnej.
 • @p.e.1984 00:13:43
  ">Czy zaprzecza pan, że: - w historii I RP i II RP była mniejszość żydowska ?
  Pytanie dość niemądre. Czy ktoś zaprzeczał?"

  Jeśli odmawia pan prawa powrotu byłym obywatelom RP to trzeba to uzasadnić - każdemu z osobna, a nie na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej.

  "A jaki to był promil wśród tych, którzy mieli negatywny i bardzo negatywny udział? Więcej niż udział sprawiedliwych w Sodomie i Gomorze?
  Proszę przeczytać teksty linkowane w artykule powyżej."

  A czy ma pan wyniki badań statystycznych? Czy może pan określić jaki procent miał negatywny wpływ. Czy może Pan podać przykłady aby obciążające przynajmniej 5% populacji tej mniejszości? Jeśli nie potrafi pan to jakim prawem chce pan skazać 95 %?

  "> Czy uważa pan, że należy wprowadzić zbiorową odpowiedzialność
  > wobec całej mniejszości za poczynania jednostek?
  Pan odwraca problem. Polacy mogą rozważać, czy rozliczając masy nie skrzywdzą jakichś niewinnych jednostek, a nie czy za winy jednostek mają odpowiadać masy."

  Problemem nie są masy, ale jednostki. Pan chce wprowadzić uogólnienia i zbiorową odpowiedzialność i to jest problem. Pod tym względem stawia się pan w towarzystwie rasowych nazistów z SS. Przypisując takie stanowisko narodowcom obraża pan wszystkich Polaków.

  "Polak jest w swoim domu, na ziemi swoich przodków. Żyd jest na polskiej ziemi gościem, którego ziomkowie masowo i drastycznie nadużyli gościny. "
  Przydało by się panu pogłębić znajomość historii. Pojęcie Polak jest nie tak stare i jest określeniem zbiorczym dla wielu grup które zgromadziły się na tych terenach na skutek wojen i wędrówek ludów. Twierdzenie że jest to nasz dom jest podobne do twierdzenia Izraela, że tam jest ich dom. Ponadto jak sobie pan poszuka to się dogrzebie, że Alanie - nasi przodkowie utworzyli wspólne państwo z Chazarami - państwo tych co się określają obecnie Żydzi. Więc historia polsko-żydowska jest dłuższa.
  Pomijając historię to - jeśli ktoś nadużył gościny to trzeba wyrzucić jednego gościa a nie wszystkich.

  "Żyd na równi z Polakiem traktowany być nie może"

  Czy chce pan powiedzieć, że etniczny Polak sprzedawczyk i zdrajca ma być lepiej traktowany niż Polak żydowskiego pochodzenia? A może nie zna pan przykładów zdrajców w naszych rdzennie polskich szeregach?
  Problemem nie są złe jabłka tylko dopuszczenie do tego aby one były w koszu i psuły wszystko. Więc prawdziwi Polacy powinni doprowadzić do zbudowania państwa w którym wrogie elementy będą unieszkodliwiane - bez względu na pochodzenie etniczne.

  "czy Żyd może być etnicznym Polakiem? "
  - raczej etniczny Żyd może być obywatelem RP tak samo jak Białorusin, Ukrainiec i Niemiec.

  "Czy etniczny Polak może być żydem?"
  Może zrobić konwersje i w którymś tam pokoleniu.

  "Czy Pan zdaje sobie sprawę z tego, że judaizm jest religią etniczną, dość szowinistyczną"
  Tak, ale ja mówiąc o Żydach nie mam na myśli grupy religijnej tym bardziej, że wielu z nich nie jest religijnych. Tym bardziej że ci religijni nie angażują się w szkodliwe działania.
 • @Marek Stefan Szmidt 21:54:45
  Masz Pan problem z "czyszczeniem"?
  A to takie proste.
  Wystarczy grzecznie poprosić, aby ludzie posiadający dwa i więcej paszportów nie korzystali z biernego prawa wyborczego. Taka zasada obowiązuje w kraju uznawanym zapewne przez Pana za wzorcowy. To znaczy maja taki zapis w konstytucji, nie proszą.
  Można też nałożyć na kandydatów w wyborach obowiązek informowania o drugim i kolejnych paszportach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031