Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 195 komentarzy

Walka o Polskę

p.e.1984 - Teksty polityczne, historyczne i ekonomiczne autorstwa P.E.1984 (Palmer.Eldritch.1984) - oraz przedruki. Polecam: myslnarodowa.wordpress.com palmereldritch1984.wordpress.com

Czy Polska może bez pomocy Rosji zachować niepodległość?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska już została wchłonięta gospodarczo przez Niemcy, politycznie - przez USA. Nie posiada suwerenności gospodarczej, bo ją oddała UE. Jak do tego doszło? Co się stanie, gdy spróbujemy odzyskać suwerenność?

Na prawica.net trwa sondaż, w którym respondenci mają wybrać czy "Większą szansę na przetrwanie i rozwój Polacy mają pod skrzydłami: Rosji, USA, UE czy Niemiec". Autor sondażu pomija jednak kwestię podstawową - czy Polacy mają w ogóle jeszcze jakikolwiek wybór? Czy mogą podziękować obecnym sojusznikom i pójść swoją drogą? Nie wydaje się to możliwe. Polska już została wchłonięta gospodarczo przez Niemcy, politycznie - przez USA. Nie posiada suwerenności gospodarczej, bo ją oddała UE (patrz Dlaczego Polsce nie wolno przyjąć Euro? Dlaczego przystąpienie do Unii Europejskiej zaszkodziło Polsce?). Podporządkowanie polityczne USA wynika z etnicznych interesów »polskich« elit, akceptacja dla takiego stanu rzeczy jest nieustannie utrzymywana wśród zdezorientowanych Polaków przez medialną papkę. Media od wielu lat zgodnym chórem straszą "odradzającym się imperium sowieckim", od 1989 r. bezrozumna rusofobia jest oficjalnym kanonem intelektualnym "prawicowego patryjoty", reprezentowanym licznie także tu, na Neon24.

Jeśli Polska miałaby mieć wybór, z kim chce sojuszu przeciw komu, musiałaby się najpierw wyzwolić spod totalnej dominacji "euroatlantyckiej" czyli niepodległość odzyskać. Bez pomocy Rosji (także w zakresie zapewnienia, że nie będzie tu "demokratycznych bombardowań" NATO) nie ma w ogóle mowy o zwiększeniu polskiej suwerenności. Oczywiście warto pamiętać, że rzesze "prawicowych patryjotów" będą niezmiernie łatwe do podburzenia przeciw polskim władzom, usiłującym wybić się na niepodległość (komu? - USA, UE-Niemcom i reszcie "wolnego świata"). Polsce groziłby więc alternatywny wobec "pokojowych bombardowań" NATO scenariusz, również z sukcesami wypróbowany przeciw narodom, które chciały rządzić się po swojemu, a nie - według pax americana. Mowa oczywiście o "Euromajdanie" lub "NATOmajdanie", "kolorowej rewolucji", "spontanicznym buncie społeczeństwa", ostatnio przećwiczonym na Majdanie. Między innymi o "aksamitnej rewolucji" na Majdanie i tym, jak ma się on do sprawy polskiej dziś - i jak może się mieć w przyszłości można poczytać w tekście “Kolorowe rewolucje” i ich organizatorzy a suwerenność i niepodległość państw i narodów. Co łączy polską “Solidarność” z ukraińskim “Majdanem”?. Gorąco polecam to opracowanie, bo ono dobrze pokazuje, jak Polsce "zgotowano ten los" i co jej może grozić w przyszłości (o ile przetrwa, co nie jest już niestety takie oczywiste).

KOMENTARZE

 • @autor
  W uzupełnieniu

  http://maciejsynak.blogspot.com/p/50-pytan.html
  http://werwolfcompl.blogspot.com/

  Pozdrawiam
 • Autor.
  Ten tekst to jest bełkot polityczny i ty nie masz pojęcia o czym piszesz!!!
  Po 89 r zostały w Polsce zastępy agentów, sprzedawczyków i słuzby specjalne kilku państw! Okrągły stół był projektowany w połowie lat 80-tych i przy nim było ok 70% zydów!!! Jak my mamy odzyskać prawdziwą niepodległosć, gdy słuzby specjalne kilku panstw sterowały przez lata kolejnymi rzadami i tylko rząd J. Olszewskiego i J. Kaczyńskiego , nie były sterowane a ten ostatni został obalony przez aferę gruntową, którą zmontowaly słuzby!!! Zanim napiszesz jakąś analizę, to najpierw zdobądż WIEDZĘ, a potem napisz! Nigdy Polska nie będzie w pełni niepodległym panstwem, bo jest powiązana interesami z innymi panstwami i niestety leży miedzy Niemcami a Rosją a Węgry nie, i dlatego Orban ma swobodę działania a kasę z Chin!!!
 • @Maciej Piotr Synak 20:48:07
  Z Pana tekstów wnioskuję, że stara się Pan umniejszać rolę Żydów, zaś eksponować rolę Niemców w zniszczeniu i rozgrabieniu PRL oraz obecnym zniewoleniu narodu polskiego. Nie będę kwestionował Pana wywodów o Werwolfie, jednak kreatorami Solidarności, Okrągłego Stołu i wasalizacji III RP wobec USA (zwanego niekiedy USraelem) byli Żydzi - operujący w Polsce i poza nią, także w ZSRR i RFN. Polska była tylko jednym z państw, które miały zostać podporządkowane "globalnym elitom finansowym" w ramach przenoszenia inwentarza z "sowieckiej strefy wpływów" do "bankierskiej strefy wpływów", zabezpieczanej militarnie przez NATO. Jeśli cokolwiek na tej operacji skorzystali Niemcy na szczeblu strategicznym, to wyłącznie poprzez efekty uboczne (swoboda przepływów finansowych, prowadzenia działalności gospodarczej i nabywania majątku produkcyjnego to wymogi UE, które są w jednej linii z warunkami WTO i GATT). Oczywiście Niemcy w ramach globalnego porządku zręcznie wygrywają swoje ściśle antypolskie interesy - inkorporując gospodarczo polskie ziemie zachodnie, ale to z ich strony wykorzystanie rozwiązań, które powstały z myślą o "kapitale globalnym".
 • @p.e.1984 11:38:14
  Nie wiem skąd Pan wziął pomysł, że ja się staram umniejszać czyjąś rolę.

  Ja się nic nie staram panie, tylko piszę o niemcach, a nie o zydach - a nie, jest film, wypowiedź weterana, starszego człowieka, który mówi, że obozy były budowana dla Polaków, a nie żydów.

  Piszę, co widzę, na tematy żydów ma pan całe portale, mało panu jeszcze?
  Ma być jeszcze na moim??

  Mam wrażenie, że ludzie są za bardzo zafiksowani na tym temacie (podobnie jak w przypadku słynnej mitycznej razwiedki), a politykę należy rozgrywać NA CHŁODNO, drogi panie.


  Dla niemców przykrywkę stanowiły służby rosyjskie, które przyjęły do SB całe hordy agentów gestapo, czyż po 89 roku mówienie tylko o żydach TO NIE JEST CZASEM UMNIEJSZANIE ROLI NIEMCÓW, HĘ??


  niemiecka 5 kolumna jest bardzo niebezpieczna, bo większość ludzi sabotażystów uważa za głupków, a nie sabotażystów, co sprawia, że oni bezkarnie mogą szlajać się po Polsce.


  Świat podzielony jest na strefy wpływów, i naczelny szatan w naszym rejonie postawił na niemców, wystarczy to panu?


  Podsumowując:
  Nie mówienie o niemcach jest umniejszaniem ich roli.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930